Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cały czas świeci przełącznik lpg/pb

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Cały czas świeci przełącznik lpg/pb

    Słyszał ktoś o oryginalnym oleju 5w30 brandowanym logiem VW? Ostatnio widziałem taki w pewnym sklepie

  • #2
    Cały czas świeci przełącznik lpg/pb

    Witam,
    Poradźcie Panowie co może być przyczyną, że po wyjęciu kluczyka ze stacyjki, cały czas diody na przełączniku lpg/pb zostają zapalone?
    Stag Qbox -układ sterujący . Wykonanie miodzio i zestrojenie całości .
    Jak to wygląda u was ? Zerkałem jak gazownik podłączył zasilanie i chyba jest cały czas z tego miejsca.
    Jakoś nie widzi mi się żeby cały czas się to świeciło .
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      Po mojemu to gazownicy wpięli się do stałego + zamiast + po zapłonie. Błędny montaż instalacji

      Komentarz


      • #4
        hjeniu, Ma byc do stalego wlasnie podpiety caly ten bezpiecznik ze zdjecia znawco, jakby bylo pod kluczyk to w czasie odpalania sterownik gazowy bylby bez napiecia, czyli blad. :idea:

        Za reszte odpowiada podlaczenie kabelka pod tytulem stacyjka.

        Czerwono-czarny z glownej kostki ma byc pod stacyjke, a brazowy to sygnal obrotow z cewki, albo walka.

        Stag po 20minutach jak wyjmie sie kluczyk, badz zaniknie napiecie z kluczyka wygasza sterownik w stand-by


        Page not available / Strona nie istnieje
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          Aha czyli ten typ tak ma , w poprzednich autach nie mialem takich objawów po wyłączeniu stacyjki wszystko gasło.

          Komentarz


          • #6
            Mam ten sterownik w swoim aucie i po wylaczeniu auta, stacyjka LPG normalnie gasnie, wiec jak swieci to nie jest nic normalnego.

            Sam sterownik ma miec napiecie ciagle, stacyjka tylko po kluczyku.
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Maicroft
              hjeniu, Ma byc do stalego wlasnie podpiety caly ten bezpiecznik ze zdjecia znawco, jakby bylo pod kluczyk to w czasie odpalania sterownik gazowy bylby bez napiecia, czyli blad. :idea:
              A gdzie ja napisałem że źle jest podpięty sterownik :?:

              Z resztą sterownik LPG to nie żarówka gdzie są dwa kable.

              Temat źle wpiętego QBOXA jest dosyć popularny i jeśli nie działa właściwie znaczy, że został źle zamontowany

              O np tutaj rozwiązany

              Error 503: Unknown domain

              Komentarz


              • #8
                Napisales dosc niejasno. Do tegk na zdjeciu jest glowne zasilanie ktore ma byc na stale.

                A koledze jak rozumie wszystko dzialalo dobrze i przestalo. To jednak roznica.

                Jakos nie wierze w to ze od poczatku tak bylo i gazownik tego nie zauwazyl.
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #9
                  Myślałem ze podpięcia zasilania jest coś nie tak, ze świeci , instalka ma 2 miechy a przełącznik mam w schowku pod kierownicą i wcześniej jakoś tego nie zauważyłem by się świecił . Dzwoniłem do niego i mówi że jest ok i powinna po jakimś czasie zgasnąć niby to jakieś napięcie sterowania zanika z czasem czy coś takiego. Wcześniej w poprzednich autach , golf , zafira czegoś takiego nie miało miejsca więc trochę zdziwiony jestem , w tamtych po wyłączeniu gasło wszystko . Bo już się zacząłem zastanawiać jak by przekaźnik zastosować żeby podawał nap na cała centrale jak przekręcę kluczyk w 1 pozycje .

                  Komentarz


                  • #10
                    Zgasnie, jak CAN-BUS powylacza uklady w aucie

                    A wiec impuls stacyjkowy nie do konca jest podpiety tak jak trzeba, jak wczesniej pisalem, nie ma to nic wspolnego z tym co wkleiles na zdjeciu w glownej skrzynce bezpiecznikow.

                    Mam ten sterownik QBox i gasnie zaraz po zgaszeniu auta(centralka Stag LED 400). W starym Stagu 300 na starym przelaczniku, ktory zreszta tez jest oferowany w Qboxie tak samo gasnie.
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #11
                      Dzięki jak będę miał jakie wolne to poszukam gdzie on to wpiol , ale pierwsze jak będę stał w domu zostawię szybę uchylona i zobaczę po jakim czasie zgasnie przycisk :wink:

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja mam podobnie: instalacja Landi montowana w ASO. Po wyjęciu kluczyka ze stacyjki kontrolki na centralce gazu świecą się kilka-kilkanaście sekund. Jednakże nie zawsze, częściej jednak po prostu gasną. Zgłaszałem ten fakt jak instalacja była na gwarancji...
                        Odpowiedź serwisu (wpisana do protokołu): nie zaobserwowano
                        Czy należy się tym przejmować? Jak można to poprawić?
                        Pozdrawiam,
                        IGK

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X